stowarzyszenie bielscy motocykliści zapisy

Stowarzyszenie Bielscy Motocykliści – Zapisy! Wypełnij formularz członkostwa i dołącz do naszego klubu miłośników jednośladów w Bielsku! 

BIELSCY MOTOCYKLIŚCI

Dołącz do nas!

Szukasz nowej, ekscytującej przygody?

W takim razie dołącz do naszego Stowarzyszenia! “Bielscy Motocykliści” to pełna pasji grupa motocyklistów, którzy uwielbiają odkrywać otwarte drogi. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym motocyklistą, czy dopiero początkującym fanem dwóch kółek – zapraszamy do przyłączenia się do nas.

stowarzyszenie bielscy motocykliści - zapisz się do nas!

Stowarzyszenie Bielscy Motocykliści - formularz członkostwa

Sprawdź ostatnie wiadomości o naszym Stowarzyszeniu! Bielscy Motocykliści

Wypełnij formularz członkostwa i dołącz do naszego klubu miłośników jednośladów! 
Formularz rekrutacji
2. Członkostwo w innych Stowarzyszeniach i Klubach motoryzacyjnych
Zgody

Szukasz nowej, ekscytującej przygody? W takim razie dołącz do naszego Stowarzyszenia! “Bielscy Motocykliści” to pełna pasji grupa motocyklistów, którzy uwielbiają odkrywać otwarte drogi. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym motocyklistą, czy dopiero początkującym fanem dwóch kółek – zapraszamy do przyłączenia się do nas.

Więc na co czekasz? Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do klubu, wszystko co musisz zrobić to wypełnić nasz formularz rejestracyjny. Nie możemy się doczekać, aby Cię powitać i pomóc Ci doświadczyć wolności i radości z jazdy na motocyklu. Więc dołącz do nas i niech Twoja pasja do przygody zabierze Cię na nowe wyżyny!